Polštářová výzva 2019 (pro Život v kufříku)

Nadační fond LA VIDA LOCA jsem kontaktovala sama. Velmi mě totiž oslovil jejich projekt Život v kufříku.  

"Až 500 dětí je každoročně odloženo nebo z různých důvodů odebráno matce přímo v porodnici. Aby jednou netápaly, jak přišly na svět, jak vypadaly a zda je vůbec měl někdo rád, uchováváme vzpomínky na začátek jejich života v kufřících a pomáháme jim tak v období hledání vlastní identity. V Životu v kufříku jsou s námi lékaři a zdravotní sestry v 37 porodnicích po celé zemi, pěstouni a adoptivní rodiny, ochotní dobrovolníci a velkorysí sponzoři. Všichni věříme, že každé dítě má právo znát svůj příběh!" 

Dámy v nadaci jsem tedy oslovila s přáním být společně s mými a věřím, že postupně i vašimi polštářky součástí těchto kufříků. Kufříky samozřejmě nejsou nafukovací, ale na malý polštářek (bez výplně) se tam místo najde. 

Pravidla polštářové výzvy: 

Šijeme tedy pro novorozeňátka, pro holčičky i pro kluky. Budeme šít malý polštářek 35-37cm. Látky můžete použít svoje. Nemusí být nutně technika patchwork. Zadní strana stačí obálková/hotelová nebo taková jaká vám nejlíp vyhovuje. Pokud látky nemáte, ale přesto se chcete zúčastnit, můžete samozřejmě využít nabídku mého e-shopu. Je tam varianta s návodem a šitíčkem i pro začátečníky.

Tuto výzvu koordinuji já,  vše budu dokumentovat na mém FB, stejně jako tomu bylo i u minulé výzvy. Ušité polštářky prosím zasílejte přímo na adresu nadace:

Nadační fond LA VIDA LOCA; Na Louži 947/1; 101 00 Praha 10 – Vršovice; IČ0: 046 55 648

Pokud mi dopředu napíšete  zprávu, že polštářek posíláte budu ráda. A za fotku budu úplně skákat do výšky... :-) Šít můžete začít hned, šít se bude průběžně podle počtu polštářků a potřeb kufříků...  Pokud vám cokoliv není jasné, napište mi prosím. Odkaz je o pár řádek výš.

Věřím, že jsem vás pro tuto výzvu opět nadchnula a že budeme společně hodnými sudičkami nad kufříky! :-) Jak se píše na webu nadace "Není nic krásnějšího než sdílená radost z pomoci druhým".

Jak se už ostatním podařilo ušít, se můžete podívat zde.

Děkuji! Zuzana V.

Polštářová výzva 2018 (pro nadační fond Pečovatel)

0
 .